Vlastný plavecký bazén? Rozhodne áno!

Bazény sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých lepších hotelov či športových hál, ktoré okrem skvelého osvieženia a relaxácie, prispievajú i nášmu fyzickému a psychickému zdraviu. Pokiaľ vlastníte hotelový priestor alebo apartmán a chceli by ste ho niečím vylepšiť, plavecký bazén je skvelý spôsob, ako prilákať nových zákazníkov a zároveň si udržať i tých stálych. Treba si uvedomiť, že ľudia dnes nehľadajú len vhodné miesto, kde môžu stráviť noc, ale i rôzne aktivity a príležitosti, vďaka ktorým si po celom dni môžu oddýchnuť a zároveň sa aj zabaviť. Plávanie je priam ideálny typ relaxu, ktorý snáď miluje každý z nás! Ide o jedinečný šport, ktorý nepreťažuje jednotlivé časti pohybového aparátu na úkor iných. Behom plávania sa posilňuje naše srdce, pľúca, zlepšuje sa pohyblivosť kĺbov a odbúrava sa stres a nervové napätie. Ide o variabilný šport, ktorý pomáha pri rehabilitáciách a je ideálny naozaj pre každého. Investovať do plaveckého bazénu je síce finančne náročnejšie, ale výsledok stojí ozaj za to!

04.plavecke-bazeny

Plavecký bazén -súčasť každého lepšieho hotela

Pred tým, ako sa rozhodnete investovať do bazénu, je potrebné, aby ste si ujasnili, aký veľký by mal asi byť. Existuje nespočetné množstvo hotelových, plaveckých a relaxačných bazénov rôznych veľkostí a tvarov, takže výber závisí len a len na vás. Je teda potrebné, aby ste si určili účel bazénu a približný počet osôb, ktoré ho budú využívať. Nevyhnutnou súčasťou sú samozrejme aj podmienky terénu, ktoré máte k dispozícií. Stavba takéhoto typu bazénu je ideálna pred tých, ktorí vlastnia veľké priestory a chcú napríklad zvýšiť úroveň či obľúbenosť hotela. Ide však o veľmi náročný projekt, ktorý si pri realizácií vyžaduje odbornosť a skúsenosti profesionálov v oblasti servisu a stavby bazénov.

Vybrať si však kvalitnú a solídnu firmu, môže byť v dnešnej dobe veľmi náročné, keďže na trhu máme niekoľko desiatok špecializovaných spoločností v oblasti predaja bazénov a potrebného príslušenstva. Ak však hľadáte slovenskú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už 25 rokov a patrí medzi najväčších predajcov bazénov na Slovensku, spoločnosť Bazénservis s.r.o. je pre vás tou pravou voľbou! Spoločnosť sa zaoberá predajom bazénov (bežné bazény, wellness bazény, verejné bazeny), víriviek, sáun a bazénového príslušenstva. Vďaka bohatému výberu si môžete vybrať z ponuky európskych výrobcov bazénov s celosvetovou pôsobnosťou. Medzi najväčšie prednosti spoločnosti Bazénservis s.r.o. patrí prvotriedna kvalita, dlhoročné skúsenosti, vyškolený personál a najnovšie trendy v oblasti bazénov a bazénových technológií. Bazény na mieru, záručný a pozáručný servis, návrh projektov a údržba sú tiež dôvody, prečo si vybrať práve nás.