Vyberte svojmu dieťaťu posteľ, v ktorej sa mu bude spinkať ako v rozprávke

Určite si pamätáte aj vy na časy, kedy boli rozprávky stredobodom vášho detského sveta. Rozprávkových hrdinov sme túžili mať všade, cítili sme sa vďaka nim príjemne. Doprajte vašim deťom posteľ, ktorá ich prenesie do ríše fantázie!

Pre svojich najmenších chceme vždy to najlepšie. Či už ide o jedlo, hračky alebo aj taký nábytok. Túžite po tom, aby sa vaše dieťa rado vracalo do svojej izbičky a tiež aj do postieľky? Zaobstarajte mu posteľ podľa jeho predstáv s dôrazom na kvalitný matrac, ktorý rešpektuje potreby detskej chrbtice.

 

Detské motívy i klasický dizajn

V našej internetovej predajni nájdete mnohé prevedenia a spracovania detských postelí. Postieľky s motívmi rozprávkových hrdinov i autopostele, ktoré zbožňujú najmä malí chlapci. Tie sa stávajú dominantou každej izby a večer sa chlapci do postele s autíčkom tešia viac ako by ste čakali. Ak bolo doteraz zaspávanie problémom, s autoposteľou to bude hračka! Práve posteľ je miestom, kde sa sny plnia, dopriať môžete svojmu dieťaťu aj obrázkový kúsok, v ktorom sa premení na obľúbenú postavičku z milovanej rozprávky. Princezny, zvieratká, hrdinovia detských príbehov alebo autíčka, je len na vás a vašom dieťati, ktorú si vyberiete. Pohodlné drevené postele z našej ponuky splnia detské túžby o ríši snov doslova napočkanie.

 

Vyberajte z množstva typov a možností

Viac ako dvesto kúskov čaká na vás v našom internetovom obchode. S opierkami i bez, s možnosťou úložného priestoru, rezervnej výsuvnej postele a mnoho iných prevedení. Vyberte pre svoje dieťa postieľku, ktorá bude ideálne spĺňať vaše predstavy o farebnosti, dizajne i konkrétnom motíve, ktorý je na nej vyobrazený. Dokonalý spánok vašich ratolestí v posteli o akej vždy snívali, skvelo doplní matrac z našej ponuky. Na výber máte z mnohých možností. Dáte prednosť pružinovému, penovému, antialergickému, ortopedickému alebo inému matracu z nášho širokého výberu?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *