Nemáte radi stále rovnaký dizajn nábytku? Vyskúšajte New Design!

Chcete svoju domácnosť vybaviť naozaj štýlovým a krásnym nábytkom? Kto by nechcel, veď práve nábytok a vybavenie domácnosti tvorí jej najväčšiu čaro a majú najväčší vplyv na jej celkový vzhľad. Trápi vás situácia, že väčšina výrobcov a predajcov nábytku ponúka stále rovnaké alebo veľmi podobné druhy nábytku, ktoré sa väčšinou líšia len veľkosťou, farbou a cenou? Hľadáte nový dizajn nábytku, ktorý by vašu domácnosť odlíšil od ostatných ? Práve preto je tu New Design.

 

Nábytok New Design je moderný a elegantný

New Design je prestížna slovenská spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytku do domácnosti. Na našom trhu pôsobí už 14 rokov, takže skúsenosti s výrobou nábytku jej rozhodne nechýbajú. Spoločnosť stále hľadá nové trendy v oblasti interiérového nábytku, ktoré ponúka svojim zákazníkom. Výroba nábytku newdesign.sk prebieha iba z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú spracovávané modernými technológiami. Vďaka tomu a tiež vďaka individuálnemu prístupu ku každej zákazke môže vznikať naozaj moderný nábytok do interiéru. Žiadne riešenie ani žiadna požiadavka nie je pre New Design prekážkou.

Na aké druhy nábytku sa špecializuje predovšetkým?

Najväčšie špecializácie spoločnosti New Design je na druhy nábytku, kde najviac vynikne moderný a osobitý dizajn. Tým prvým sú bezpochyby kuchyne. Pri výrobe a plánovaní kuchyne na mieru sa spoločnosť snaží maximálne spolupracovať so zákazníkom, zistiť jeho priania a potreby. Podľa toho potom dokonale využiť daný priestor a ponúknuť vždy moderné a netradičné riešenie, ktoré bude však maximálne pohodlné a príjemné. Ďalšie špecializáciou sú vstavané skrine. Ak už hľadáte moderné vstavané skrine v Bratislave, Košiciach alebo v Trnave, vždy sa pre kreatívne a moderné riešenie môžete obrátiť na New Design.

 

Viac informácií a kompletnú ponuku nájdete na www.newdesign.sk.

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *